26. február 2024

Operátor výroby nárezového centra

Typ úväzku
plný
Miesto práce
Sliač
Pracovné zaradenie
výroba & technika
Kontakt
JAF HOLZ Sielnica
Ing. Alžbeta Spišáková, PhD.
Sielnica 1100
962 31 Sliač

V súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. a) zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov, týmto ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosti JAF HOLZ Slovakia, s.r.o. so sídlom Hospodárska 448, 919 51 Špačince, IČO: 35718986 uvedených v životopise, v motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti za účelom ich uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca, alebo za účelom vzniku pracovného pomeru. Platnosť súhlasu je 1 rok odo dňa jeho udelenia.

Nie sme na trhu žiadny nováčik a preto ti zaručene ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na Slovensku na pozícii OPERÁTOR VÝROBY NÁREZOVÉHO CENTRA

Miesto práce: JAF HOLZ Sielnica
Mzdové podmienky: 1 000 EUR/ mesiac brutto (výška mzdy závisí od skúseností uchádzača + mesačný prémiový systém + ročný bonus)
Typ úväzku: plný
Prevádzka: dvojzmenná prevádzka pondelok – piatok 6:00 – 14:15 / 14:00 – 22:15

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Máš skúsenosti s drevom a už vieš, že drevárske odvetvie je pre Teba to pravé orechové?
Si komunikatívna osobnosť, ktorá si vie poradiť s viacerými úlohami naraz?
Chceš pracovať pre úspešnú a neustále rastúcu spoločnosť?

Ak si odpovedal/a na vyššie uvedené otázky ÁNO – pošli nám svoj životopis!

Do nášho tímu v SIELNICI hľadáme OPERÁTORA VÝROBY NÁREZOVÉHO CENTRA.

ČO BUDE NÁPLŇOU TVOJEJ PRÁCE?

  • príprava výroby, tj. kontrola materiálu určeného pre výrobu (množstvo, formát, hrúbka, dekor, kvalita) a jeho riadne a bezpečné uloženie k výrobnému zariadeniu
  • realizácie zákaziek prostredníctvom strojových zariadení (rezanie, olepovanie, vŕtanie), kontrola priebehu realizácie zákazky a sledovanie kvality po celý čas výroby
  • príprava zrealizovaných zákaziek k expedícii, tj. balenie zákazky, kontrola kvality a kvantity zákazky pripravenej na expedíciu
  • obsluha VZV
  • starostlivosť o strojový park
  • udržiavanie poriadku v Nárezovom centre

AKÉ ZAMESTNECKÉ VÝHODY A BENEFITY NA TEBA U NÁS ČAKAJÚ?

  • VOĽNÉ VÍKENDY =  práca v dvojzmennej prevádzke od pondelka do piatku
  • Kompletné zaškolenie skúsenými spolupracovníkmi
  • Zamestnanecké zľavy na JAF produkty a služby
  • Bonus pri životných, pracovných jubileách a odchode do dôchodku
  • Karta MultiSport na udržanie zdravého ducha v zdravom tele
  • Životné a úrazové poistenie platné 24/7 celosvetovo plne hradené nami, pretože nám na tvojom zdraví záleží
  • Na stravu ti prispejeme vo výške 5,75 € na deň
  • Občerstvenie na pracovisku
  • Priateľský kolektív aj vďaka tímovým aktivitám a firemným akciám ako sú vianočný večierok, súťaž vo varení guláša a iné
  • Možnosť profesijného rozvoja a kariérneho rastu
  • Kurzy anglického jazyka

AKÉ FINANČNÉ OHODNOTENIE ŤA U NÁS ČAKÁ?

  • výška hrubej mzdy od 1 000 € (výška mzdy závisí od skúseností uchádzača)
  • mesačný prémiový systém
  • dochádzkový bonus
  • ročný bonus

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Do nášho tímu hľadáme nového člena rodiny JAF, ktorý má pozitívny vzťah k drevu a rád pracuje s modernými a novými technológiami.
Ak si to práve ty, pošli nám svoj životopis na mail alzbeta.spisakova@jafholz.sk / kariera@jafholz.sk alebo nás kontaktuj na tel. čísle +421 911 604 039 kde ti poskytneme bližšie info, alebo si rovno dohodneme pracovný pohovor.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Vzdelanie v odbore

vzdelanie drevárskeho alebo technického zamerania výhodou

OS  OBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI

ČO OČAKÁVAME OD TEBA? TVOJ PROFIL?

  • Manuálna zručnosť a technické myslenie
  • Precíznosť so zameraním na detail
  • Prax v drevovýrobe je veľkou výhodou
  • Tímový hráč
  • Nekonfliktná osobnosť
  • Chuť učiť sa niečo nové