26. február 2024

Vodič nákladného auta/ skladník

Typ úväzku
plný
Miesto práce
Sliač
Pracovné zaradenie
sklad & logistika
Kontakt
JAF HOLZ Sielnica
Ing. Alžbeta Spišáková, PhD.
Sielnica 1100
962 31 Sliač

V súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. a) zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov, týmto ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosti JAF HOLZ Slovakia, s.r.o. so sídlom Hospodárska 448, 919 51 Špačince, IČO: 35718986 uvedených v životopise, v motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti za účelom ich uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca, alebo za účelom vzniku pracovného pomeru. Platnosť súhlasu je 1 rok odo dňa jeho udelenia.

Miesto výkonu práce: Sielnica (práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto): od 950,00 EUR/mesiac (výška mzdy závisí od skúseností uchádzača + mesačný prémiový systém + ročný bonus)
Termín nástupu: nástup možný ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s drevom a už vieš, že drevárske odvetvie je pre Teba to správne odvetvie?
Si komunikatívna osoba, ktorá si vie poradiť s viacerými úlohami naraz?
Chceš pracovať pre úspešnú a neustále rastúcu spoločnosť?

Ak si odpovedal/a na otázky vyššie ÁNO - pošli nám svoj životopis, pretože pre posilnenie nášho tímu hľadáme VODIČA NÁKLADNÉHO MOTOROVÉHO AUTA / SKLADNÍKA

ČO BUDE NÁPLŇOU TVOJEJ PRÁCE?

  • výpomoc pri príprave materiálu/vyskladňovaní, nákladke a výkladke materiálu do a zo skladov
  • preprava materiálu v požadovanej kvantite a kvalite (v nepoškodenom stave)
  • starostlivosť o pridelené nákladné motorové vozidlo
  • výpomoc v sklade

Zamestnanecké výhody, benefity

AKÉ ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY NA TEBA ČAKAJÚ?

Nie sme na trhu žiadny nováčik a preto ti zaručene ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na Slovensku.

  • VOĽNÉ VÍKENDY = práca v jednozmennej prevádzke od pondelka do piatku
  • kompletné zaškolenie skúsenými spolupracovníkmi
  • zamestnanecké zľavy na produkty JAF
  • bonus pri životných, pracovných jubileách a odchode do dôchodku
  • MultiSport karta na udržanie zdravého ducha v zdravom tele
  • životné a úrazové poistenie platné 24/7 na celom svete plne hradené zamestnávateľom
  • príspevok na stravovanie vo výške 5,75 €
  • občerstvenie na pracovisku
  • priateľský kolektív aj vďaka tímovým aktivitám a firemným akciám ako sú vianočný večierok, súťaž vo varení guláša a iné
  • možnosť kariérneho rastu
  • kurzy anglického jazyka

AKÉ FINANČNÉ OHODNOTENIE ŤA U NÁS ČAKÁ?

  • výška hrubej mzdy od 950 € (výška mzdy závisí od skúseností uchádzača)
  • mesačný prémiový systém
  • dochádzkový bonus
  • ročný bonus

Informácie o výberovom konaní

Do nášho tímu hľadáme nového člena rodiny JAF, ktorý má pozitívny vzťah k drevu a rád pracuje s modernými a novými technológiami.
Ak si to práve ty, pošli nám svoj životopis na mail alzbeta.spisakova@jafholz.sk / kariera@jafholz.sk alebo nás kontaktuj na tel. čísle +421 911 604 039 kde ti poskytneme bližšie info, alebo si rovno dohodneme pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

  • doprava/ expedícia/ logistika

Čo očakáváme od teba?

  • prax na pozícii vodič nákladného vozidla
  • platný vodičský preukaz pre skupiny C, E
  • kvalifikačná karta vodiča
  • spoľahlivosť a samostatnosť
  • manuálna zručnosť a technické myslenie
  • precíznosť so zameraním na detail
  • prax v drevovýrobe výhodou
  • tímový hráč
  • nekonfliktná osobnosť
  • chuť učiť sa niečo nové