Vážení zákazníci, na základe nariadenia vlády Slovenskej republiky sme kompletne zastavili maloobchodný predaj tovaru a služieb na všetkých pobočkách JAF HOLZ. Naše veľkoobchodné sklady zostávajú aj naďalej v prevádzke a sú zásobované materiálom ako obvykle. Aj my sa musíme chovať zodpovedne a podniknúť všetky nevyhnutné opatrenia pre minimalizáciu následkov súčasnej situácie. Preto si Vás dovoľujeme požiadať, aby ste dali prednosť komunikácii s našou spoločnosťou prostredníctvom telefonu, e-mailu a Online-Shopu a vyhli sa tak osobnému kontaktu.

História

Rozvoj firmy

1998 

otvorenie filiálky v Špačinciach 

2000 

otvorenie filiálky v Žiline 

2005 

otvorenie filiálky v Ličartovciach

2013

otvorenie filiálky vo Vlkanovej

2017 otvorenie filiálky v Sielnici

Vznik materskej firmy

História materskej firmy J.u.A. FRISCHEIS GmbH sa začala písať 1. septembra roku 1948 v rakúskom meste Stockerau. Mladý pár Josef a Antonia Frischeis v tento deň zahájili podnikateľskú činnosť a založili prvú filiálku, dnešnú centrálu v Stockerau. Postupne ju posilnili o pobočky v ďalších mestách Rakúska i zahraničia.

Spoločnosť JAF HOLZ Slovakia s. r. o. má v súčasnosti 4 pobočky. Centrála firmy sídli v Špačinciach pri Trnave a dodávateľsky pokrýva oblasť západného, južného a časť stredného Slovenska. Prostredníctvom ďalšieho predajného skladu v Žiline, Sielnici a Ličartovciach je firma vlastným rozvozom schopná prakticky pokryť celé územie SR. Zo širokého sortimentu veľkoplošných materiálov, reziva a dýh, ktoré JAF HOLZ ponúka a vďaka úzkej spolupráci s materskou firmou v oblasti produktov, si vyberie každý výrobca a spotrebiteľ.