Vážení zákazníci,
na základe nariadenia vlády Slovenskej republiky sme kompletne zastavili maloobchodný predaj tovaru a služieb na všetkých pobočkách JAF HOLZ.
Predaj registrovaným veľkoobchodným zákazníkom zostáva aj naďalej v prevádzke. Ďakujeme za pochopenie. JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.

Naši obchodní partneri

Naši zákazníci
Samé unikáty

Tovar je možné veľakrát vymeniť. Oproti tomu osobné vzťahy nie. Pretože dôvera sa často buduje po celé roky. Preto neprikladáme žiadny význam rýchlym obchodom, pri ktorých nemôžeme garantovať stopercentnú spokojnosť. Výsledok? Dlhoroční zákazníci, ktorí nám dávajú svoju dôveru často už v druhej generácii.

Radšej to máme osobne

Náš tradičný podnik kladie dôraz aj na bezprostredný kontakt so zákazníkom. Nie nadarmo sa veľká časť denného obchodovania odvíja na osobnej úrovni. Práve v ekonomicky napätej dobe je dôležité mať partnera, na ktorého sa človek môže spoľahnúť.

Náš materiál, drevo, si stále udržiava svoju hodnotu a je stabilný.
Rovnako ako naše vzťahy so zákazníkmi.

Naši dodávatelia
Spoľahlivý vzťah

Sme hrdí na naše dlhoročné a dôverné vzťahy s našimi dodávateľmi. Objednávame u renomovaných výrobcov v Európe a v zámorí, a v mnohých oblastiach spolupracujeme s podnikmi, ktoré na trhu dominujú. Naša nákupná organizácia je rozmiestnená po celom svete.

Regionálne & medzinárodné: ťažiť z oboch
Vďaka našim pobočkám máme regionálne zastúpenie priamo v mieste a sme teda tým najlepším spôsobom informovaní o situácii na trhu. Na medzinárodnej úrovni máme priamy prístup k tým najlepším nákupným trhom a ťažíme zo skúseností a možností globálnej skupiny.

Naši zamestnanci
Výhra

Podnik môže byť v budúcnosti úspešný iba vtedy, keď je postavený na dobrom základe, a tento dobrý základ je okrem všetkých dôležitých čísel z veľkej časti vytváraný správne vzdelanými a motivovanými zamestnancami. Od praktikantov až po odborníkov - stály rast podniku a medzinárodné prostredie zaručujú každému zamestnancovi vzrušujúce možnosti. Skupina Frischeis, ktorej súčasťou je JAF HOLZ, poskytuje v tuzemsku i v zahraničí isté pracovné miesto asi 2200 zamestnancom.
 

To hovorí samo za seba ...
V samotnom Rakúsku Frischeis vyškolí ročne okolo 20 učňov. A určite nie je náhoda, že mnohí z nich zostanú vo firme veľa rokov alebo dokonca desaťročia. V zásade je vždy dobre, ak sa zamestnancom podniku blahoželá k okrúhlym výročiam, či už je to k 20-tim alebo 40-tim rokom vo firme.