Vážení zákazníci,
na základe nariadenia vlády Slovenskej republiky sme kompletne zastavili maloobchodný predaj tovaru a služieb na všetkých pobočkách JAF HOLZ.
Predaj registrovaným veľkoobchodným zákazníkom zostáva aj naďalej v prevádzke. Ďakujeme za pochopenie. JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.

Atraktívna kresba dreva, ktorá nezovšednie

5. februára 2021


Predstavujeme K365 PW Coast Evoke Oak s atraktívnou kresbou dreva, ktorý v kombinácii s ohnivým odtieňom K098 SU Ceramic Red príjemne prehreje studené zimné obdobie a nabije váš interiér pozitívnou energiou.

Efektívne a súčasne vizuálne zaujímavé riešenie predsiene trápi mnoho domácností. Táto malá časť obytného priestoru musí plniť veľa funkcií. Je potrebné v nej uložiť oblečenie a obuv, rôzne módne a aj iné doplnky a súčasne zachovať dostatočnú komunikačnú zónu a miesto na sedenie. Jednou z najlepších variantov je plne zabudovateľný nábytok, do ktorého možno všetko vyššie uvedené uložiť. Keď navyše zvolíte zaujímavý dekor, netreba už ďalšie dekorácie.

V tomto prípade firma Kronospan siahla po krásnom dekore Coast Evoke Oak, ktorý má príjemný neutrálny podtón a zároveň výraznejšiu kresbu dreva. Tento typ dekóru je ideálny na použitie na veľkej ploche, kde najvýraznejšie vyniknú jeho prednosti. Je moderný a súčasne nadčasový. Nie je nudný, takže Vás neomrzí a skvele sa hodí ako do klasicky zariadených interiérov, tak do moderných i rustikálnych štýlov.

Ďalšou prednosťou dekoru Coast Evoke Oak je flexibilita a univerzálnosť v jeho kombinovaní. Veľmi dobre sa hodí k výrazným odtieňom - ​​ako je tu zvolená tehlovočervená K098 SU Ceramic Red - ale aj k jemným pastelom. Vynikne vedľa bielej, antracitovej a zjemní aj ostrú čiernu plochu.

V podobe lamino dosky je tento dekor finančne nenáročný a je možné z neho vyrobiť ako zabudovateľný nábytok, solitéry, tak aj obklady stien, ako je vidieť v našej fotovizualizáci. K365 PW Coast Evoke Oak je skrátka príjemný a dobre kombinovateľný dekor, na ktorý by bola škoda vo Vašich interiéroch zabúdať.