Vážení zákazníci,
na základe Uznesenia vlády je od 24.10.2020 nariadený zákaz vychádzania pre celé územie Slovenskej republiky.
Veľkoobchodný predaj pre našich registrovaných zákazníkov ako aj zákazníkov so živnostenským oprávnením prebieha formou rozvozu materiálu bez obmedzení.

Naše prevádzky máme pre Vás naďalej otvorené. Na komunikáciu s nami využite prosím náš Online-Shop, e-mail alebo telefonickú objednávku.

Ďakujeme za pochopenie. JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.

Dajte Vašej stavbe ten správny tvar

18. septembra 2020


BSH lepené vrstvené hranoly

 

Viacvrstvové lepené lamelové drevo v dĺžke štandardne 13,5 m, na zákazku až do 40 m.        

BSH hranoly sa vyrábajú z technicky sušených smrekových lamiel. Chybné miesta zo zníženou pevnosťou sú vyrezávané. Vylúčením prirodzených vád dreva a vrstvením lamiel vzniká produkt, ktorý vyhovuje náročným konštrukčným a architektonickým požiadavkám. BSH hranoly môžu mať rôzne tvary, okrem klasických rovných, tiež tvar ohýbaných sedlových nosníkov, oblúkov a v tejto forme si stále plnohodnotne zachovávajú svoje typické vlastnosti. Používajú sa hlavne na konštrukcie stien, stropov, pohľadové konštrukcie, na konštrukcie altánkov a pergol, zimných záhrad, ale aj na mostové konštrukcie a konštrukcie vyžadujúce nosníky s veľkým rozpätím.

PARAMETRE
dĺžka štandardne 13,5 m, na zákazku až do dĺžky 40 m, vyrobené plošným lepením lamiel pozdĺžne spájaných cinkovaným spojom v hrúbkach 30 - 40 mm s ohľadom na triedu použitia 1, 2 alebo 3
> výška nosníkov od 10 cm až do 2 400 cm u špeciálnych tvarov
> hranol má presné rozmery, ktoré sú dosiahnuté vďaka štvorstrannému hobľovaniu, vrátane zrazenia hrán, hranol je vysušený na 12+/-2 % (fáza 3-4 mm)
> používané dreviny na výrobu BSH sú smrek a na vyžiadanie červený smrek
> hranoly ponúkame podľa estetického triedenia v dvoch kvalitách: NSI – priemyselná kvalita, SI – pohľadová kvalita
> výrobok je certifikovaný pre Slovenskú republiku a celú EÚ

Tovar na Online-Shope