Vážení zákazníci,
na základe nariadenia vlády Slovenskej republiky sme kompletne zastavili maloobchodný predaj tovaru a služieb na všetkých pobočkách JAF HOLZ.
Predaj registrovaným veľkoobchodným zákazníkom zostáva aj naďalej v prevádzke. Ďakujeme za pochopenie. JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.

Materiály pre kreatívnych tvorcov nábytku

12. februára 2021
CLEAF je výrobca laminovaných dosiek, laminátov a hrán z Talianska. Reprezentuje to, čo si predstavujeme pod pojmom Made in Italy. Firma si veľmi zakladá na tom, že ich produkty sú kreatívne, ale zároveň aj elegantné. Na vývoji produktov sa podieľajú architekti, s ktorými firma Cleaf veľmi aktívne spolupracuje, najmä v oblasti realizácií projektov po celom svete, ale aj pri samotnom vývoji nových dekorov a štruktúr.

Vždy je kladený dorazom nielen na vzhľad, ale aj na pocity, ako materiály pôsobia pri dotyku. Pre dosiahnutie potrebnej hĺbky štruktúry sa veľmi často využíva technika viacvrstvovej laminácie a pri dekoroch, ktoré  znázorňujú dreviny, sa veľmi často stretne synchronizácia dekoru a štruktúra. Ponuka obsahuje doposiaľ nevídané štruktúry, ako napríklad geometrické tvary štruktúr Cheope alebo brúseného hliníka, ktorý reprezentuje štruktúra Idea. Ale dá sa povedať, že každá z 10-tich štruktúr, ktorá je na kolekcii Cleaf presented by Egger použitá, je jedinečná.

Výsledkom sú materiály, ktoré podnecujú architektov a interiérových ​​dizajnérov ku kreativite. Jediným limitom je vlastná predstavivosť.

Díky dobré skladové dostupnosti můžete popustit uzdu své fantazii a využít 27 dekorů, které jsou obsaženy v kolekci Cleaf presented by Egger. Samozřejmostí je dostupnost ABS hran, které vynikají svou jedinečností, protože mají shodné struktury jako povrchy deskových materiálů. 100% identičnosti dekoru je dosaženo díky technologii digitálního tisku, která je při výrobě hran využívána.

Vďaka dobrej skladovej dostupnosti môžete popustiť uzdu svojej fantázie a využiť 27 dekorov, ktoré sú obsiahnuté v kolekcii Cleaf presented by Egger. Samozrejmosťou je dostupnosť ABS hrán, ktoré vynikajú svojou jedinečnosťou, pretože majú zhodnú štruktúru ako povrchy doskových materiálovom. 100% identickosť dekoru je dosiahnutá vďaka technológií digitálnej tlače, ktorá je pri výrobe hrán využívaná.

Firma Cleaf reaguje tiež na aktuálne výzvy, a tak od roku 2021 dodáva všetky materiály tejto kolekcie v antibakteriálnym prevedení!

Prehľad a objednávka vzorkovníkov / prospektov TU