Vážení zákazníci, na základe nariadenia vlády Slovenskej republiky sme kompletne zastavili maloobchodný predaj tovaru a služieb na všetkých pobočkách JAF HOLZ. Naše veľkoobchodné sklady zostávajú aj naďalej v prevádzke a sú zásobované materiálom ako obvykle. Aj my sa musíme chovať zodpovedne a podniknúť všetky nevyhnutné opatrenia pre minimalizáciu následkov súčasnej situácie. Preto si Vás dovoľujeme požiadať, aby ste dali prednosť komunikácii s našou spoločnosťou prostredníctvom telefonu, e-mailu a Online-Shopu a vyhli sa tak osobnému kontaktu.

Mierime VYSOKO ...

19. decembra 2019


... s exteriérovými doskami FunderMax
 

Kvalitné materiály pre výrobu nábytku a ostatného vybavenia do interiérov od firmy FunderMax sú medzi našimi zákazníkmi dnes už všeobecne známe. Súčasťou aktuálnej ponuky spoločnosti JAF HOLZ sú aj dva zaujímavé typy fasádnych dosiek pre vonkajšie použitie.

Pre štandardnú výšku odvetrávanej fasády si vystačíme s kompaktnou doskou Max Exterior. Novinkou je doska m.look Exterior, ktorá je vzhľadom k svojmu minerálnemu - nehorľavému jadru použiteľná prakticky bez výškového obmedzenia.

Ďalším bonusom je, že väčšina dekorov kolekcie Material a Nature je zhodná pre oba typy dosiek.

Kombináciou oboch týchto typov dosiek v jednom dekore je možné vyjsť v ústrety požiadavkám:

  • architekta na jednotný vzhľad viac objektov rôzneho využitia alebo výšky
  • hasičov na maximálnu požiarnu ochranu týchto objektov
  • investora na celkové zníženie nákladov


Maximálna stálofarebnosť /UV stabilita/, odolnosť voči poveternostným vplyvom a ľahká čistiteľnosť povrchu pre oba typy dosiek sú samozrejmosťou.

Jedným z posledných nami realizovaných projektov, kde sa investor v spolupráci s architektmi a hasičmi rozhodol použiť oba typy fasádnych dosiek v rámci jedného areálu, je stavba novej modernej polyfunkčnej mestskej štvrte pod názvom BEA CAMPUS OLOMOUC (ČR).