Vážení zákazníci,
na základe nariadenia vlády Slovenskej republiky sme kompletne zastavili maloobchodný predaj tovaru a služieb na všetkých pobočkách JAF HOLZ.
Predaj registrovaným veľkoobchodným zákazníkom zostáva aj naďalej v prevádzke. Ďakujeme za pochopenie. JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.

Posuvné systémy dverí do stavebných puzdier

12. februára 2021


Elegantný domov bez překážok
 


V moderných interiéroch sú stále častejšie uplatňované posuvné systémy dverí. Najelegantnejšie sú konštrukcie umožňujúce dverám zachádzať do steny a vďaka tomu sa priestor úžitkovo aj opticky zväčší. Pre tento systém je nutné do steny inštalovať stavebné puzdro.

Dodané puzdrá sú kompatibilné so všetkými nami dodávanými dverami Sapeli aj Eurowood. Puzdrá je možné použiť pre drevené aj celosklenené dvere, pre jednokrídlové rovnako ako pre dvojkrídlové, kde môže byť pohyb oboch dverí synchronizovaný.

Medzi špeciality patria paralelné puzdrá, kde sa dve dverné krídla zatvárajú jedným smerom paralelne za sebou. Alebo tzv. Unibox, u ktorého dverné krídlo zachádza samostatne do stredu priečky.

Novinkou sú v súlade s najnovšími dizajnovými trendmi bezzárubňové puzdrá, ktoré zachovajú čisté línie steny bez nutnosti inštalácie obložiek a sú dostupné v dvoch prevedeniach.

Použitie posuvných dverí do stavebného puzdra je elegantné a tiché riešenie zaisťujúce moderný, dizajnový a bezbariérový interiér.

Prehľad stavebných puzdier TU