Vážení zákazníci, na základe nariadenia vlády Slovenskej republiky sme kompletne zastavili maloobchodný predaj tovaru a služieb na všetkých pobočkách JAF HOLZ. Naše veľkoobchodné sklady zostávajú aj naďalej v prevádzke a sú zásobované materiálom ako obvykle. Aj my sa musíme chovať zodpovedne a podniknúť všetky nevyhnutné opatrenia pre minimalizáciu následkov súčasnej situácie. Preto si Vás dovoľujeme požiadať, aby ste dali prednosť komunikácii s našou spoločnosťou prostredníctvom telefonu, e-mailu a Online-Shopu a vyhli sa tak osobnému kontaktu.

Rýchlo, efektívne a dizajnovo

19. decembra 2019


CLT panely, izolácia STEICO, terasové dosky Termojaseň, ...


V júli sme Vás zoznámili s prvou stavbou z CLT panelov na slovenskom (článok TU).

Na montáž prístavby rodinného domu boli použité nepohľadové maloformátové CLT panely s výrobnou šírkou 1 250 mm. Nasledovali  zatepľovacie práce. Steny a strecha boli zateplené kvalitnou drevovláknitou tepelnou izoláciou STEICO, ktorá má vysokú mernú tepelnú kapacitu. Vďaka tomu zabraňuje prehrievaniu stavby v lete a v zime naopak rýchlemu vychladnutiu. Súbežne prebiehala dodávka plochej strechy, dokončenie sokla a nanesenie fasádnej omietky.

Celkový dojem a dizajn umocňuje moderná drevená terasa z termojaseňa, clipJuAn®, 21 x 118 mm. Na montáž boli použité klipy clipJuAn® STAB, ktoré sa kotvili na podkladový hranol SHP 42 x 68 mm z termoborovice pomocou skrutiek 4 x 40 mm.

Takto vyzerá prístavba rodinného domu dnes (viď fotogaléria nižšie) a to vďaka šikovným  rukám remeselníkov a materiálom prevažne od firmy JAF HOLZ. 

Zaujíma vás niektorý z materiálov JAF HOLZ? Pošlite nám nezáväzný dopyt.