Vážení zákazníci,
na základe Uznesenia vlády je od 24.10.2020 nariadený zákaz vychádzania pre celé územie Slovenskej republiky.
Veľkoobchodný predaj pre našich registrovaných zákazníkov ako aj zákazníkov so živnostenským oprávnením prebieha formou rozvozu materiálu bez obmedzení.

Naše prevádzky máme pre Vás naďalej otvorené. Na komunikáciu s nami využite prosím náš Online-Shop, e-mail alebo telefonickú objednávku.

Ďakujeme za pochopenie. JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.

Systém LED osvetlenia
Loox 5 HÄFELE

31. marca 2020


Nová generácia | Inteligentnejší ako kedykoľvek predtýmBudúcnosť osvetlenia je jasná. V dnešných domovoch sa stáva "štandardom". Osvetlenie nás stále viac obklopuje. Či už ide o osvetlenie zásuviek, stropné osvetlenie, osvetlenie kuchyne, osvetlenie skrine - stretnete sa s ním skrátka takmer všade.

Spoločnosť Häfele prichádza na trh s novým, ešte viac užívateľsky prívetivým systémom, pre projekty osvetlenia umožňujúce dizajnérom a realizátorom dať osvetleniu úplne nový rozmer. Unikátne nové sieťové riešenie Häfele Connect Mesh, ktoré je súčasťou Loox 5 umožňuje „inteligentné“ osvetlenie tam, kde to predtým nebolo možné.

Häfele Connect Mesh umožňuje používateľom ovládať svoje svetlá, zvukové systémy a ďalšie zariadenia cez jednotné inovatívne rozhranie. Teraz vďaka sieťovému riešeniu Häfele Connect Mesh ovládajú používatelia všetko cez aplikáciu pomocou inteligentného telefónu, alebo tabletu. Aplikácia Häfele Connect Mesh je zadarmo a je k dispozícii na stiahnutie na zariadeniach iOS a Android.

Loox 5 prináša výrazný nárast výkonu, ktorý je nevyhnutný pre lineárne osvetlenie, ktoré je v sektore LED veľmi žiadané. Systém zaujme svojou jednoduchou inštaláciou, ľahko použiteľným ovládaním osvetlenia a možnosťou pripojenia sa k systémom tretích strán. Loox 5 a stále ponúkaný Loox je možné kombinovať s adaptérmi v oboch smeroch.

Nové produkty v systéme Loox 5 zahŕňajú nové LED pásiky, profily a spotové svetlá. LED diódy Samsung s garantovanou životnosťou 50 000 hodín sa vyznačujú vysokou kvalitou svetla a s rovnomernou farebnou teplotou.

Viac podrobností v prospekte TU

Produkty na Online-Shope