UNIKA ColorJoint
Farebne zladený spoj

21. mája 2020


pre pracovnú | zástennú dosku zaisťujúci maximálne utesnenie
 


VLASTNOSTI A VÝHODY

> ColorJoint - adhezívny a tesniaci tmel pre prefarbené spoje pracovných a zástenných dosiek, utesnenie výrezov a spojov pri montáži drezov, obnažených rezov, a ďalšie podobné aplikácie.
> ColorJoint bol vytvorený na báze polymérovej ​​technológie najnovšej generácie pre maximálnu priľnavosť, pevnosť a rýchlosť vytvrdenia.
> ColorJoint má vynikajúcu priľnavosť k rôznym povrchom ako sú: laminát, kremeň, nerezová oceľ, sklo a mnoho ďalších.
> ColorJoint umožňuje vďaka dostupnosti niekoľkých farebných variantov vytvoriť nepriepustný a farebne zladený spoj pracovnej, prípadne zástennej dosky.
> ColorJoint má vynikajúcu pevnosť spoja, ktorá umožňuje okamžitú fixáciu bez opory.
> ColorJoint je ideálna výplň medzier alebo škár a to vďaka takmer nulovému zosychaniu, UV stabilite, pevnejšej konzistencii, ktorá vydrží v spoji dlhšie a neabsorbuje nečistoty tak ako silikón. Neobsahuje tiež žiadny statický náboj, ktorý by priťahoval prach. Otvorená doba je 10-15 minút, čo umožňuje dostatočný čas predovšetkým pri vyrovnávaní, následnom uťahovaní spojov pracovných dosiek a pri ďalších podobných aplikáciách.
> ColorJoint rýchlo vytvrdzuje aj pri nízkych teplotách. Plné zaťaženie spoja je možné po 15 hodinách
> ColorJoint sa ľahko aplikuje za všetkých podmienok a má schopnosť sa viazať aj na vlhké povrchy.
> ColorJoint je šetrný k životnému prostrediu. Neobsahuje rozpúšťadlá ani iné nebezpečné materiály. Nevytvára zápach ani výpary.

Skladový program a návod na použitie TU

Montážny set pre kompaktné pracovné dosky TU

Inštruktážne video TU