Zoznámte sa s novinkami Blum

30. septembra 2019
Funkčnosť v krásnom obale: AVENTOS HK top

Nový výklop ideálne dopĺňa výklopový program Blum. AVENTOS HK top zapôsobí svojím lineárnym dizajnom a množstvom integrovaných funkcií. Takto rýchlo, bezchybne a bezpečne spracujete a zmontujete tohto všeumelca. V dvoch montážnych variantoch, troch farbách a so štyrmi faktormi výkonu – pre váš nábytok vo všetkých obytných priestoroch.
 

SPACE STEP vyťaží zo sokla nábytku viac

V sokli pod nábytkovou linkou driemu netušené možnosti. So SPACE STEP prinášame množstvo funkcií do tohto väčšinou nevyužitého priestoru. Toto nové soklové riešenie je tvorené nášľapnou plochou, zlepšujúcou prístup k veciam uloženým v horných skrinkách, pod ktorou je výsuv, vytvárajúci úložný priestor v sokli.
 

EASYSTICK, nový rozmer spracovania

EASYSTICK je nový systém pravítka s dorazmi spoločnosti Blum. Zjednoduší sa celý postup od rýchleho a jednoduchého nastavenia stroja po perfektný vŕtací obrazec. EASYSTICK po zadaní rozmerov opracúvaného kusa určí polohy upevňovania kovania. Dorazy sa podľa toho automaticky označia a krok za krokom indikujú správne upevňovacie polohy: priložte dosku, vŕtajte a hotovo.

Viac informácií TU