O nás

Naše silné stránky?
Všetko, čo je realizovateľné.

Zákaz hovoriť " to nejde, to nemáme " vyjadruje stručne a jasne filozofiu JAF HOLZ. Kvalita servisu pre nás nie je iba heslom, ale je uplatňovaná a realizovaná v priebehu bežného pracovného dňa.

Našim základom sú dobre preškolení a motivovaní zamestnanci. Plošná sieť pobočiek, ohromná rozmanitosť výrobkov a neustála skladová zásoba 20 000 druhov výrobkov umožňujú okamžitú dodávku tovaru. Spolu s vlastnými nákladnými automobilmi a s početnými vozidlami špedičných spoločností garantujeme silnú logistiku, a tým našim zákazníkom zaručujeme maximálnu flexibilitu.

Drevo je náš svet. Servis tiež.
JAF HOLZ je jedným z najväčších obchodníkov s drevom a drevenými materiálmi na Slovensku. A nie neúspešným. Pretože extrémne vysoké nároky na kvalitu nekladieme iba na naše výrobky, ale aj na náš servis pre zákazníkov. Vy poviete " čo " a " kedy " - a my dodáme.

Od nás však nedostanete len tovar. Pretože k nášmu " balíčku úplnej spokojnosti " patrí jednoznačne viac: nie samotné obchodné rokovania, ale aj konzultácie s odborníkmi. Logistika a skladovanie so vzorkovaním. Mimoriadny servis od prírezov a ohraňovania až po nábytkové dielce a mnoho ďalšieho. Pretože my sme spokojní až vtedy, keď ste spokojní Vy.

Regionálnosť
Sľub

Preberáme zodpovednosť za región, v ktorom sme doma. A nie iba na papieri: JAF HOLZ poskytuje na Slovensku isté pracovné miesto 230 zamestnancom, na celom svete skupina Frischeis, ktorej súčasťou je JAF HOLZ, zamestnáva okolo 2 800 zamestnancov.

Či sa jedná o stavbu skladovacích hál alebo o úpravu a rozširovanie kancelárskych budov - JAF HOLZ investuje do svojich pracovísk, a tým prispieva k posilneniu miestnej ekonomiky.

Pracujeme poriadne
Lokálna podpora nám leží na srdci: Bezplatnými dodávkami materiálu na študentské projekty  sa podieľame na podpore mladej generácie v odbore spracovanie dreva. Finančne prispievame samozrejme aj na rôzne charitatívne účely a činorodo podporujeme rôzne akcie a projekty v oblasti umenia a kultúry.

Prisľúbená kvalita
Jeden podnik, jedno slovo

JAF HOLZ je majiteľom vedený rodinný podnik. U nás máte prisľúbenú kvalitu - od reprezentantov firmy až po konateľa. Rozhodovanie prebieha vo firme, nerozhodujú cudzie skupiny akcionárov - z toho dôvodu je rozhodovanie rýchle a nezávislé.


Náš podnik sa vyznačuje stabilitou: Svoje kontaktné osoby poznáte a neustálu zmenu vedenia u nás nenájdete. Za naším tradičným podnikom stojí 70 rokov stabilných hodnôt a skutočná znalosť dreva.

Tradícia & inovácie
Dobrý tím

Jedno bez druhého by nebolo ničím: Tradícia bez pokroku znamená stagnáciu. Vsádzať len na zmenu, bez ohľadu na dlhoročné skúsenosti a hodnoty, zvádza k pominuteľnosti. Vo firme JAF HOLZ sa oboje vyskytuje v tíme - a ako vidíme, oboje spolu skvele harmonizuje.

Predstavujeme ...
Mali by sme tiež vysvetliť, prečo náš tradičný podnik teraz preberá absolútne líderskú rolu v branži tiež so svojím rozsiahlym Online-Shopom, ktorý je vytvorený podľa vzoru " Veneer World " - prvého Online-Shopu na svete s vyobrazením zväzkov dýh s vysokým rozlíšením. A tým opäť dokazuje, že  tradícia a inovácia sa perfektne dopĺňajú ...

Sklad & logistika

Nielen výrobok je dôležitý, dôležité je tiež, kto ho dodáva. Pretože ak sa výrobok včas nedostane " na koľaje ", alebo lepšie povedané na kamión, má aj ten najlepší tovar len polovičnú hodnotu.

Naše druhé meno? Spoľahlivosť ...
Moderný vozový park s 389 vysokozdvižnými vozíkmi, 98 vlastnými kamiónmi a 164 vozidlami špedičných spoločností sa ukazuje ako maximálne výkonovo silný. S jedným až dvoma fixnými doručovateľskými dňami v týždni - v zberných strediskách i s viac dňami doručenia - garantujeme našim zákazníkom maximálnu flexibilitu.

Pre Vás pôjdeme až na Mesiac
Na ceste k našim zákazníkom každoročne najazdia kamióny ročne až 13,3 miliónov kilometrov - v prepočte teda každý rok 332,5 x obídu zemeguľu alebo dôjdu 34,5 x na mesiac. Ročne prepravený objem je pozoruhodných 700 000 m3. Na futbalovom štadióne by bol tovar naskladaný zhruba až do výšky 100 metrov ...
 

Rakúsko na celom svete.
Všade sme doma.

Kto pozná svoje korene a kto je pevne zakorenený, ten môže roztiahnuť svoje krídla a stabilne rásť. Čo začalo v roku 1948 vo Stockerau, to je teraz medzinárodným koncernom s 58 sídlami v 18 krajinách.

Sme zviazaní so zemou ...

...  Z vývoja skupiny Frischeis, ktorej súčasťou je JAF HOLZ, je možné poznať, že sa náš podnik rozširoval vždy organicky a zdravo. Keď vstupujeme  do novej krajiny, tak si tam najprv prenajmeme sídlo firmy a až potom, čo náš podnik úspešne zakotví, nasleduje budovanie miestnej pobočky. Vždy je cieľom plošná distribučná sieť. Jej budovanie začína najprv v okolí filiálky, a potom sa prispôsobená príslušnému trhu, stále rozširuje.

So zemou zviazaný podnik J.u.A. Frischeis je doma v Rakúsku rovnako, ako kdekoľvek vo svete. Pretože  kto pozná svoje korene, ten je doma všade.